MY

…LIFE BEGINS ON THE WAVE

OneWave – naszą pasją jest Kitesurfing i wszystko z nim związane. Od lat fascynuje nas kitesurfing,  snowkite oraz surfing  i stworzony wokół tego świat. Wiatr, woda i słońce to dla nas baterie i motywatory do działania.

W szkolenia angażujemy się w 100%. Nasza praca ma na celu spełnienie Waszych oczekiwań, czyli  nauki tego sportu w sposób bezpieczny, przyjemny  i w miłym towarzystwie.

Dzielimy się z Wami naszą pasją, wiedzą i umiejętnościami. Chętnie pomożemy Wam posmakować wolności i niezależności jaką daje kitesurfing.

Poczujcie wiatr i wodę na twarzy – uśmiechniecie  się i zobaczycie jak można się zrelaksować.

PZKite-25cm

Kursy kitesurfingu prowadzone są zgodnie ze standardami Miedzynarodowej Organizacji Kiteboardingu oraz Polskiego Związku Kiteboardingu (PZKite).

Szkoła oraz instruktorzy posiadają wiedzę i umiejętności poparte stosownymi licencjami a zajęcia prowadzimy zgodnie z wytycznymi planów szkoleniowych na bezpiecznym i sprawdzonym sprzęcie. Po skończonym szkoleniu kursant otrzymuje stosowny certyfikat określające zdobyte przez niego umiejętności.

 

ZESPÓŁ

MARCIN

Head Instructor

… life begins on the wave

Married with Water&Wind.

 

Joanna

Office

… Ordnung muss sein /porządek musi być/

Luna

The KiteDOG

… pilnuję sprzętu na plaży

Partnerzy

Slingshot Polska

Sprzęt Kitesurfingowy

Founded in 1999 Slingshot Sports is a leading manufacturer in Kiteboarding, Wakeboarding and Stand Up Paddleboarding. Slingshot Products are availability globally at over 250 speciality retailers world wide and online at www.slingshotsports.com

 

Naish Polska

Sprzęt Kitesurfingowy

Since 1979, Naish has been crafting the tools for you to heighten each and every one of those cherished moments. Fine-tuning every curve, edge and seam along the way, each product is thoughtfully constructed, not only to excel in the moment, but to stand the test of time

www.naishkites.com

www.naish.pl

Almighty Freestyle Wear

Bluzy Specjalistyczne

Onewave współpracuje z Almighty Freestyle Wear od 2020 roku.

Almighty dostarcza nam wysokiej jakości bluzy oraz softshelle, których używamy codziennie na plaży lub w domowym zaciszu.

To Polska marka szyjąca ubrania na najwyższym poziomie, wysokiej jakości i świetnym designie.

Dzięki naszej współpracy mamy dla Was kod rabatowy, który daje Wam 20PLN zniżki na bluzy i softshelle oraz gwarancje darmowej wysyłki, wymiany lub zwrotu.

Skorzystaj z kodu rabatowego ONEWAVE na stronie www.almighty.pl

Ride Engine Polska

Trapezy i Akcesoria Neoprenowe

Ride Engine – firma od lat  specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów do sportów wodnych tj. kitesurfing.

W asortymencie RE są: sztywne trapezy, pianki neoprenowe, torby, sprzęt do foila i wiele innych akcesoriów. Wysoka jakość, nowoczesne materiały – tylko to co najlepsze.

Więcej można znaleźć na stronie :

www. rideengine.pl       lub      www.rideengine.com