O nas

…life begins on the wave

OneWave – naszą wspólną pasją jest Kitesurfing i wszystko z nim związane. Jesteśmy grupą zapaleńców, którzy od  lat fascynuja się sportami wodnymi,  snowboardem  i stworzonym wokół tego światem. Chcemy podzielić się z Wami naszą pasją, wiedzą i umiejętnościami.

Wiatr, woda i słońce to dla nas baterie i motywatory do działania. Chętnie umożliwimy Wam posmakować wolności i niezależności jaką daje kitesurfing.

Kurs kitesurfingu prowadzony jest zgodnie ze standardami Miedzynarodowej Organizacji Kiteboardingu oraz Polskiego Związku Kiteboardingu (PZKite).  Szkoła oraz instruktorzy posiadają wiedzę i umiejętności poparte stosownymi licencjami a zajęcia prowadzimy zgodnie z wytycznymi planów szkoleniowych na bezpiecznym i sprawdzonym sprzęcie. Po skończonym szkoleniu kursant otrzymuje za darmo stosowny certyfikat określające zdobyte przez niego umiejętności.

 

Od samego początku zajęć stawiamy na jakość szkolenia. Staramy się indywidualnie dostosować do klienta biorąc pod uwagę jego predyspozycje do nauki, dotychczasowe umiejętności oraz dostępność czasową!

Zajęcia prowadzimy na nowym i bezpiecznym sprzęcie wielu marek. W szkole od wielu lat stosujemy multibrand, co pozwala kursantom spróbowania różnych modeli i wyrobienia sobie własnej opinii o sprzęcie, który  w przyszłości będą kupować.

W trakcie nauki  na wodzie wykorzystujemy łączność radiową – dzięki temu mamy możliwość komunikacji, na bieżąco poprawiamy błędy i uważamy na siebie oraz innych użytkowników akwenu.

 

Zapewniamy Wam pełne wrażeń szkolenia, organizujemy wyjazdy i umożliwiamy zakupy najlepszego sprzętu.

Dbamy, aby szkolenie i odpoczynek wzajemnie się uzupełniały, miejsca które odwiedzamy były najlepsze do uprawiania kitesurfingu oraz pełne niezapomnianych wspomnień.

 

 

Angażujemy się w 100% w każde szkolenie. Nasza praca ma na celu spełnienie Waszych oczekiwań, czyli  nauki kitesurfingu w sposób bezpieczny, przyjemny  i w miłym towarzystwie.

Poczujcie wiatr i wodę na twarzy – uśmiechniecie  się i zobaczycie jak można się zrelaksować.

Ludzie z pasją

Zespół

Poznaj instruktorów oraz osoby z którymi współpracujemy.

Marcin

Head instructor

Paulina

Surf Instructor

Joanna

Back office

OFERTA

Czym się zajmujemy?

Kitesurfing
"Uzależniamy" od wiatru, adrenaliny i poczucia wolności.
Surfing
Poczuj swobodę i surfuj na falach.
Snowkite
"Zimowy brat" letniego kitesurfingu
Wyjazdy
Najlepsze miejsca i ludzie na świecie.
Apartamenty
Wygoda, relaks i odpoczynek.
Sklep
Najnowszy sprzęt, najlepsze marki i ceny.
Oferta dla firm
Integracja z odrobiną adrenaliny i mnóstwem luzu.
Serwis i wypożyczalnia
Pożycz od Nas jeżeli potrzebujesz.

Aktualności

Ostatnie newsy

Co? Jak? Gdzie? Kiedy? I dlaczego?

Zima 2020 – Jastarnia – Hel

Icon 18/02/20
Icon By MarcinSz
Icon 48 Komentarze

Jesienna Francja – Lecaute

Icon 30/10/17
Icon By MarcinS
Icon 39 Komentarze

Jesień na Helu

Icon 18/10/17
Icon By MarcinSz
Icon 45 Komentarze

WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy