SPOTY

MIEJSCA GDZIE UCZYMY

POLSKA – ZATOKA GDAŃSKA

Zatoka Gdańska i Półwysep Helski – jeden z najpiękniejszych akwenów wodnych Europy. Z jednej strony płytka i płaska woda a z drugiej otwarte morze. Szkolenia są prowadzone na całej Zatoce Gdańskiej i otwartym Bałtyku. Wybieramy miejsca najlepiej nadające się przy danych warunkach wiatrowych do prowadzenia bezpiecznych zajęć. Bierzemy pod uwagę miejsce zakwaterowania klienta i jego zdolności do przemieszczania się po okolicach Trójmiasta.

HISZPANIA – TARIFA

Tarifa przyciąga z  powodu idealnych warunków do uprawiania kitesurfingu/ surfingu/widnsurfingu, ale też dlatego,  gdyż jest tam to coś…   Istny  plac zabaw dla osób lubiących aktywnie spędzać wypoczynek, raj dla miłośników przyrody, artystów, projektantów, nomadów cyfrowych, smakoszy i ludzi lubiących przygody.  To bardzo wyluzowane  miasteczko. Kiedy do niego przyjedziesz czas zwalnia i wszystko staje się wychillowane.  Tarifa to nie tylko miasteczko w  Hiszpanii, to Andaluzja, gdzie wszyscy są na diecie śródziemnomorskiej, upojeni słońcem i wiatrem.

WŁOCHY – SARDYNIA

Urokliwa włoska wyspa na Morzy Śródziemnym na jej południu – Zatoka Porto Botte lub Punta Trettu stanowią element wyjątkowego rezerwatu przyrody.  Spoty w otulinie przyrody, dostojnie kroczących flamingów, ciszy, z dala od zgiełku i tłumów, praktycznie bez fal, z płytką wodą i statystyką ponad 70% wietrznych dni w miesiącu. To jedno z najprzyjemniejszych miejsc do pływania w Europie. Od wiosny do późnej jesieni wieje tu praktycznie non stop a wiatr wyłącza się tylko po to, aby naładować baterie na zajęciach z urokliwymi trenerkami Yogi lub odpocząć opalając się na SUP’ach. No i to włoskie jedzenie…. mamma mia!

Oferta kursów

Sprawdź nasze kursy

Baw się wodą, śniegiem i wiatrem…

KITESURFING

Ceny od: 110 PLN/ 1H

„Uzależniamy” od wiatru, adrenaliny i poczucia wolności. 

SURFING

Ceny od: 50 EURO/ 2H

Poczuj swobodę i surfuj na falach.

SNOWKITE

Ceny od: 110 PLN/ 1H

„Zimowy brat” letniego kitesurfingu.