Refresh – Memory5

powrót

Refresh – Memory5

cena od 140 PLN / 1H

Lekcja

Polska Europa
Lekcja odświeżająca umiejętności  „Memory5” (1h)140 PLN60 EUR

Dla wszystkich niepewnych swych umiejętności kitesurferów – mamy rozwiązanie!!!
Czasem po dłuższej przerwie w pływaniu, zapominamy o kilku szczegółach obsługi latawca, jak działają systemy bezpieczeństwa… coś starty nam nie wychodzą i brakuje koordynacji ruchowej, zastanawiamy się… jak to było…?!
Możesz skorzystać z lekcji odświeżającej „Memmory 5”. Ta lekcja to godzinne zajęcia indywidualne z instruktorem weryfikujące twoje umiejętności i niedociągnięcia. W kilka chwil przypomnisz sobie wszystko to co wiatr wywiał z głowy, utrwalisz posiadaną wiedzę, nabierzesz poprawnych nawyków i nowych umiejętności.

Jaka różnica w porównaniu do zwykłego szkolenia?

Szkolenia standardowe  prowadzimy w sposób metodyczny – krok po kroku i zalecamy je dla osób rozpoczynających zabawę z kitesurfingiem.

Lekcja Memory5 jest dostosowana do umiejętności kursanta i celu jaki chce osiągnąć: np. doszlifowanie triku, zwrotów, przypomnienie zasad bezpieczeństwa, itp. Szkolenia prowadzone są zgodnie z oficjalną metodyką szkoleniową, dodatkowo stosujemy wiele innych trików, aby uczyć umiejętności wychodzących poza ramy podstawowego kursu.

Jak wyglądają zajęcia?

W zależności co chcemy przećwiczyć, zajęcia mogą mieć postać klasycznego szkolenia, ale także, może to być pływanie za kursantem na akwenie i udzielanie wszelkich porad na bieżąco.
Możemy asystować podczas spływów downwind na Zatoce Gdańskiej lub na otwartym morzu – w takiej sytuacji Instruktor czuwa na bezpieczeństwem pływających, udziela niezbędnej pomocy i wskazówek.

Czy mogę mieć zajęcia na własnym sprzęcie?

Tak. W zależności od rodzaju własnego sprzętu, który będziesz używał podczas zajęć (sama deska, sam latawiec, itp.) cena za zajęcia będzie odpowiednio niższa. Pamiętaj, że osobiście odpowiadasz za ewentualne uszkodzenia sprzętu oraz niezawodność systemów bezpieczeństwa.

Film by: Progression Sports