No limit

powrót

No limit

cena od 999 PLN

Lekcja

PolskaEuropa
No Limit*999 PLN/DZIEŃ300 EUR/DZIEŃ

*max 2 osoby

No limit

Kurs bez żadnych ograniczeń czasowych i sprzętu. Instruktor spędzi z Wami cały dzień, poświęcając Wam 100% uwagi. Macie do dyspozycji cały sprzęt: latawce, deska, pianka, kamizelki, kask, trapezy, transport na spot.
Jest to idealny kurs dla osób które lubią skoncentrować się na progresie i chcą w pełni wykorzystać warunki wiatrowe na dany dzień. Nie musisz robić kursu na raty – do dyspozycji masz kilka latawców, dużą lub małą deskę z których korzystasz odpowiednio do  zmieniających się warunków. Masz tutaj czas aby przećwiczyć wszystko co zaplanowałeś oraz znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Opcja no limit przeznaczona jest dla max. dwóch kursantów.

Czy No limit jest dla jednej czy więcej osób?

No Limit jest dedykowany dla max.2 osób. Cena nie ulega zwiększeniu. Istotne jest tylko to, że aby mieć pełną kontrolę nad bezpieczeństwem kursantów.

(Na zajęciach używany jest jeden latawiec w tym samym czasie – jeżeli są to zajęcia dla miej zaawansowanych osób. W przypadku osób doszkalających się – mogą być na wodzie dwa latawce. Możliwa też jest asekuracja podczas pływania na głębokiej wodzie lub też asekuracja przy rożnego rodzajach spływach na akwenie.)

Czy mogę mieć zajęcia na własnym sprzęcie?

Tak. W zależności od rodzaju własnego sprzętu, który będziesz używał podczas zajęć (sama deska, sam latawiec, itp.) cena za zajęcia będzie odpowiednio niższa. Pamiętaj, że osobiście odpowiadasz za ewentualne uszkodzenia sprzętu oraz niezawodność systemów bezpieczeństwa.

Co jest wliczone w cenę kursu?

W cenę kursu wliczone jest ubezpieczenie, instruktor oraz cały niezbędny osprzęt potrzebny do prowadzenia zajęć. (latawiec, deska, trapez, pianka, kask, kamizelka ratunkowa, transport na lekcje, radio walkie talkie, karta IKO/PZKite, która prezentuje Twój poziom szkolenia i pozwoli Ci wynająć sprzęt na całym świecie)

Film by: Liquid Force